Inżynier serwisu / Specjalista ds. technicznych

Obecnie Przedsiębiorstwo poszukuje kandydatów do Serwisu w Bydgoszczy.

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za procesy serwisowania różnych systemów zainstalowanych w pojazdach szynowych wyprodukowanych przez czołowych producentów jak i przeglądy całych pojazdów oraz prowadzenie obsługi gwarancyjnej związanej z przeglądami, konserwacją, diagnostyką i naprawami klimatyzacji.

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

 • wykształcenie techniczne ze znajomością elektryki i/lub elektromechaniki i/lub chłodnictwa

 • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej,

 • gotowość do pracy na jedną lub ewentualnie dwie zmiany w zależności od kontraktu

 • gotowość do wyjazdów służbowych,

 • prawo jazdy kat. B,

 • uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

 • mile widziane uprawnienia SEP do lub powyżej 1KV,

Naszym Pracownikom oferujemy:

 • nowe wyzwania,

 • pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole,

 • pakiet szkoleń technicznych podnoszących kwalifikacje,

 • duże możliwości rozwoju zawodowego,

 • ciepły posiłek w miejscu zatrudnienia,

 • nowoczesne narzędzia pracy,

 • godne wynagrodzenie i jasne zasady przyznawania premii i dodatków,

 • szeroki pakiet socjalny,

 • umowa o pracę na czas nieokreślony.

MASZ DOŚWIADCZENIE BARDZO DOBRZE -MAMY SPECJALNE WARUNKI!

NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W POJAZDACH SZYNOWYCH? NAUCZYMY CIĘ WSZYSTKIEGO!

Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz rozwijać swoje kwalifikacje w zespole Falkone – zgłoś się do nas!

rekrutacja@falkone.pl

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do FALKONE sp. z o.o. z siedzibą w: Ludwikowo 7, 85-502 Bydgoszcz.


Dodatkowo prosimy Kandydatów o zamieszczenie w załączonych dokumentach klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora Falkone Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

RODO (Falkone Sp. z o.o.- administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Falkone Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami. Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 lat. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG).