O nas

FALKONE Sp. z o.o., to innowacyjny serwis pojazdów szynowych, którego misją jest dbałość o wysoką jakość świadczonych usług oraz końcowe zadowolenie klienta. Przedsiębiorstwo od samego początku stawia na wykwalifikowaną kadrę i zespół serwisowy pracujący od kilkunastu lat w branży technicznej, dedykowanej dla nowoczesnego taboru szynowego, autobusowego i maszyn przemysłowych. Spółka dba, aby kwalifikacje i kompetencje całego zespołu cyklicznie się podnosiły i rozwijały.

Falkone Sp. z o.o. wyróżnia się na tle konkurencji. Dysponuje wyspecjalizowanym sprzętem serwisowym, obejmującym swoim zakresem możliwość prowadzenia czynności diagnostycznych na wszystkich systemach, które składają się na obszar prowadzonej działalności. Lokalizacja siedziby zorientowana w centrum Polski oraz oddziały tworzone w miejscu prowadzonych prac gwarantują możliwość szybkiego dojazdu, a szeroka i rozbudowana sieć dostawców umożliwia nam elastyczne dopasowanie się do potrzeb naszych klientów.

Wartości, które cechują nas w codziennej pracy to innowacyjność, dbałość o szczegóły na każdym etapie prowadzonych prac, komunikatywność, kompetencja i odpowiedzialność.


 

Zaufali nam najwięksi o czym świadczy certyfikat autoryzacyjny wystawiony przez Solaris Bus & Coach S.A. z siedzibą w Bolechowie.